Reference

Stylová oslava narozenin

Chcete dát své drahé polovičce netradiční dárek k narozeninám, výročí nebo jen tak? Inspirujte se naším klientem, který své přítelkyni zařídil úžasný narozeninový víkend.

Na víkend si od nás půjčil luxusní limuzínu Lincoln Town Car a společně se svou přítelkyní podnikli okružní jízdu Prahou. Pak je náš řidič zavezl na výbornou večeři. Klient měl od nás k dispozici také zapůjčený vůz během dne. Vypůjčil si Mercedes Benz GLK.

A jak se vyjádřil o našich službách samotný klient? "Skvělá volba! Zajištění perfektních služeb, výborná komunikace se zákazníkem. Měl jsem možnost si půjčit s přítelkyní nový vůz Mercedes-Benz GLK a projet se po Praze limuzínou a myslím si, že nám tento zážitek vydrží na hodně dlouho. Přítelkyně měla narozeniny a potřeboval jsem jí schovat do limuzíny dárek. Přítelkyně nepije šampaňské, tak na mé přání připravili vychlazené Lambrusco. Téměř se vším se přizpůsobí. Měl jsem možnost vidět i ostatní vozy na pronájem. Jsou v perfektním stavu a určitě si v sortimentu vyberete. Jestli sháníte společnost na pronájem luxusních vozidel, mohu doporučit jedině Knokar." Marek Bártl


Novinky

Připravili jsme pro vás další akční nabídku. ...více

V říjnu 2014 jsme pro vás připravili skvělou akci. Nenechte se ji ujít! ...více

Zobrazit archiv